v týdnu 27. - 31.1. proběhnou tréninku v pondělí a ve středu normálně, pátek 31.1. odpadá

PŘÍŠTÍ TURNAJ

Další kolo krajského přeboru proběhne 9.2. místo a čas upřesníme.  

Žačky i žáci nastupují i ve smíšených týme Volejbalové ligy ZŠ,
příští turnaj pro týmy B,C,a D proběhne 26.1. na hale ZSJN, sraz v 8:00. Tým "A" jako jediný jede do Javorníku, odjezd v 6:45 od haly ZSJN. 

ŽÁCI VLÉTLI DO KRAJSKÉHO PŘEBORU JAKO URAGÁN

nečekaně razantní vstup předvedl náš tým žáků, když v neděli 20.10. na domácí půdě (hala ZŠ Janáčkovo náměstí 17) v prvním turnaji porazil soupeře z Ostravy, Blue Volley a Havířova přesvědčivě 2:0 a postoupil do vyšší skupiny. Dali tím tak jasnou odpověď všem pochybnostem, zda bylo správné žáky letos opožděně přihlásit a jestli v konkurenci týmů obstojí. Atmosféra na hale byla úžasná nejen díky výkonům na hřišti, ale i díky fanynkám z řad žaček a divákům. Videa si můžete vychutnat v odkazech níže.

Žákovská soutěž se vrací

do našeho oddílu po více než tříleté pauze. V letech 2011 – 2015 byla základna chlapců poměrně velká, kluci hráli i Český pohár a několik hráčů odešlo do vyšších soutěží, ale poté došlo k dramatickému nástupu dívčího volejbalu. Ovšem zavedení smíšených regionálních soutěží pomohlo. Kluci se už loni předvedli ve Volejbalové lize ZŠ, kde pomohli našim dívkám vyhrát finálové kolo a získat celkové 2. místo. Mladší žáci zase získali 1. místo na česko-polském turnaji, když porazili polské týmy i tým Ostravy. Tyto dílčí úspěchy už mnohé naznačovaly, ovšem v letošní sezóně už jsou v takovém počtu, že si mohou dovolit startovat i v ryze chlapeckých soutěžích.