PRO VŠECHNY SLOŽKY PLATÍ AŽ DO ODVOLÁNÍ
STOP STAV PRO ZÁPASY, TURNAJE I TRÉNINKY!
Činíme tak na základě rozhodnutí vlády ČR ze dne 12.3.2020, týkající se
opatření vedoucí k ochraně obyvatelstva a prevenci nebezpečí vzniku a rozšíření onemocnění COVID-19 způsobené novým koronavirem SARS-CoV-2.

Děkujeme za pochopení.

MORAVSKÝ POHÁR I KRAJ NÁS STÁLE ZOCELUJÍ

na bodové výsledky si budou muset kluci ještě počkat, ale herní výsledky už jsou tady. Po pouhých 4 měsících společné hry se projevuje, jak moc jsou naši kluci nadaní a jak moc velký potenciál se v nich skrývá. Pochvalami nešetřili trenéři soupeřů ani na prvním kole Moravského poháru, ani v krajském přeboru. Velkou naději vkládáme do mladších ročníků, kteří mají před sebou ještě dva roky společné činnosti v žácích a mohou tak ještě hodně zlepšit své dosavadní schopnosti. 

ŽÁCI VLÉTLI DO KRAJSKÉHO PŘEBORU JAKO URAGÁN

nečekaně razantní vstup předvedl náš tým žáků, když v neděli 20.10. na domácí půdě (hala ZŠ Janáčkovo náměstí 17) v prvním turnaji porazil soupeře z Ostravy, Blue Volley a Havířova přesvědčivě 2:0 a postoupil do vyšší skupiny. Dali tím tak jasnou odpověď všem pochybnostem, zda bylo správné žáky letos opožděně přihlásit a jestli v konkurenci týmů obstojí. Atmosféra na hale byla úžasná nejen díky výkonům na hřišti, ale i díky fanynkám z řad žaček a divákům. Videa si můžete vychutnat v odkazech níže.

Žákovská soutěž se vrací

do našeho oddílu po více než tříleté pauze. V letech 2011 – 2015 byla základna chlapců poměrně velká, kluci hráli i Český pohár a několik hráčů odešlo do vyšších soutěží, ale poté došlo k dramatickému nástupu dívčího volejbalu. Ovšem zavedení smíšených regionálních soutěží pomohlo. Kluci se už loni předvedli ve Volejbalové lize ZŠ, kde pomohli našim dívkám vyhrát finálové kolo a získat celkové 2. místo. Mladší žáci zase získali 1. místo na česko-polském turnaji, když porazili polské týmy i tým Ostravy. Tyto dílčí úspěchy už mnohé naznačovaly, ovšem v letošní sezóně už jsou v takovém počtu, že si mohou dovolit startovat i v ryze chlapeckých soutěžích.