Oddíl se stará o dva týmy žaček. Mladší žačky i starší žačky hrají soutěž krajského přeboru a nastupují i v minivolejbale a v soutěži ZŠ. Starší žačky nastupují i v soutěži KP Juniorek "B". Vytížené jsou opravdu hodně.

Mladší žačky v soutěži dokázaly jednou postoupit a ve vyšší skupině dvakrát vyhrát. Hlavním cílem je ale pro jejich soutěž nastoupit ve všech zápasech v plném počtu a odehrát poctivě a naplno co nejvíce zápasů. Starší žačky v první polovině soutěže úspěšně dvakrát postoupily do vyšší skupiny a v posledním turnaji 16.12.2018 na domácí půdě předvedly krásný výkon, kdy porazily Starou Bělou a v infarktovém tie-breaku i TJ Krnov.

Nejbližší turnaj mladších žaček proběhne 12.1.2019 a starších žaček 20.1.2019. Kde se bude hrát a ostatní informace budou aktualizovány podle CVS. Pro starší žačky je povinný i Memoriál Pavla Franka v Krnově 28.12.2018.

Starší žačky na naší hale 16.12.2018 - vynikající výkon a dvě výhryve skupině "D"

MLADŠÍ ŽAČKY V BÍLOVCI USPĚLY a vyhrály poprvé ve své soutěži - trojnásobné vítězství překvapilo všechny a děvčata zaslouženě postupují

Starší žačky na domácí půdě zvítězily už pošesté v řadě a získaly postup do vyšší skupiny. Výhry nás netěší jako to, že děvčata předvádí mnohem pěknější volejbal a pracují jako tým. MLADŠÍ A STARŠÍ ŽAČKY 

Volejbalový oddíl otevírá pro děvčata ve věku 11 - 15 let dvě soutěže v krajském přeboru (mladší a starší žačky). Dále jim umožňuje startovat ve Volejbalové lize ZŠ, kterou organizuje a kde mohou kromě děvčat startovat i chlapci (smíšené týmy 2 chlapci a 4 děvčata). Děvčata se rovněž mohou účastnit turnajů v minivolejbale pro pokročilé. 

JAK SE K NÁM PŘIHLÁSIT? 

Stačí přijít a vyzkoušet si jeden či dva tréninky zdarma kdykoliv během roku. Trénujeme na hale ZŠ Janáčkovo náměstí 17 v Krnově vždy v pondělí a ve středu 16:30 - 18:00 a v pátek 16:00 - 17:30. Vyberte si kterýkoli z tréninků a přijďte si zkusit hrát s našimi děvčaty. Nemusíte se bát, ujmeme se i úplných začátečníků a rozhodně nebudete litovat.

SYSTÉM HRY

Pyšníme se kromě profesionální práce s dětmi i systémem hry, při kterém si děvčata zahrají, i když teprve začaly. Pracujeme v oblasti volejbalu už od 90.let 20.století a systém, který se naše děvčata učí, je odzkoušený, spolehlivý a jediné, co je k němu nezbytné je nutnost chodit na tréninky a pracovat na sobě.