Oddíl se stará o dva týmy žaček. Mladší žačky i starší žačky hrají soutěž krajského přeboru a nastupují i v minivolejbale a v soutěži ZŠ. Starší žačky nastupují i v soutěži KP Juniorek "B". Vytížené jsou opravdu hodně.

Nejbližší turnaj KP starších žaček proběhne 3. 3. 2019 na domácí půdě ZŠ Janáčkovo náměstí. 17 v Krnově. 

Mladší žačky hrají 23. 3. v Kylešovicích, dopravu upřesníme.

Mladší žačky 6. - 7.4. budou bojovat v kvalifikaci na Mistrovství ČR! Držíme jim pěsti!Přihlášky děvčata dostanou na tréninku. Info pro rodiče: Pokud máte zájem a Vaše dcera může v daném termínu jet, prosím pošlete mi sms ve tvaru MSCRMLZKY_jméno dítěte_Vaše jméno na telefon 776463261. Na základě takto přihlášených děvčat pak provedeme výběr hráčů a náhradníků, kteří se budou moci turnaje zúčastnit.

Nový Jičín starší žačky 10.2.2019

Naše Orlice získaly dvě výhry. Tím nejen že udržely skupinu, ale bojovaly také o postup. Nakonec o tom, kdo postoupí, rozhodl poměr míčů! Sety i body měly totiž hned tři týmy naprosto vyrovnané. Naše dívky měly smůlu a vysněný postup jim opět utekl, i když jen o vlas. Naopak nám bylo upřímně líto sestupu děvčat z TJ Krnov, které nám opravdu parádně fandily při naší bitvě s Novým Jičínem a slavily společně s našimi Orlicemi výhru 2:0. Za jejich podporu jim i touto cestou moc děkuji.

Tělocvična Gymnázia Krnov 20.1.2019 

starší žačky opět vyhrávají dva zápasy ve skupině "D" - poráží TJ Krnov a VK Karviná. 

Starší žačky na naší hale 16.12.2018 - vynikající výkon a dvě výhryve skupině "D"

MLADŠÍ ŽAČKY V BÍLOVCI USPĚLY a vyhrály poprvé ve své soutěži - trojnásobné vítězství překvapilo všechny a děvčata zaslouženě postupují

Starší žačky na domácí půdě zvítězily už pošesté v řadě a získaly postup do vyšší skupiny. Výhry nás netěší jako to, že děvčata předvádí mnohem pěknější volejbal a pracují jako tým. MLADŠÍ A STARŠÍ ŽAČKY 

Volejbalový oddíl otevírá pro děvčata ve věku 11 - 15 let dvě soutěže v krajském přeboru (mladší a starší žačky). Dále jim umožňuje startovat ve Volejbalové lize ZŠ, kterou organizuje a kde mohou kromě děvčat startovat i chlapci (smíšené týmy 2 chlapci a 4 děvčata). Děvčata se rovněž mohou účastnit turnajů v minivolejbale pro pokročilé. 

JAK SE K NÁM PŘIHLÁSIT? 

Stačí přijít a vyzkoušet si jeden či dva tréninky zdarma kdykoliv během roku. Trénujeme na hale ZŠ Janáčkovo náměstí 17 v Krnově vždy v pondělí a ve středu 16:30 - 18:00 a v pátek 16:00 - 17:30. Vyberte si kterýkoli z tréninků a přijďte si zkusit hrát s našimi děvčaty. Nemusíte se bát, ujmeme se i úplných začátečníků a rozhodně nebudete litovat.

SYSTÉM HRY

Pyšníme se kromě profesionální práce s dětmi i systémem hry, při kterém si děvčata zahrají, i když teprve začaly. Pracujeme v oblasti volejbalu už od 90.let 20.století a systém, který se naše děvčata učí, je odzkoušený, spolehlivý a jediné, co je k němu nezbytné je nutnost chodit na tréninky a pracovat na sobě.