Základní skupina soutěže KP je v druhé polovině. Tým "A" zaslouženě postoupil do finále mezi 6 nejlepších týmů v kraji. Gratulujeme. Tým "B" ustál všechny zápasy důstojně a zahraje si dle plánu skupinu útěchy. Oba týmy splnily vše, co si do první poloviny soutěže slíbily.

Naše "A" ukázalo na domácím zápase 10. 2. že nejsou ve finále jen do počtu, když porazilo Český Těšín dvakrát 3:0. 

Termín nejbližšího zápasu je 3.3. Oba týmy hrají v Krnově, "A" na hale ZŠ Janáčkovo náměstí 17, "B" v tělocvičně Pedagogické školy. Sraz nejpozději v 9:00! 

MEMORIÁL PAVLA FRANKA

Památku zesnulého rozhodčího, funkcionáře a hráče Pavla Franka uctili volejbalisté oddílu VO Slezská Orlice během vánočních svátků opravdu vydařeným turnajem juniorek a kadetek. Turnaj proběhl 28. 12. 2018 na hale ZŠ Krnov, Janáčkovo náměstí 17 a zúčastnilo se jej celkem 6 týmů juniorek a kadetek. Pohár pro vítěze si nakonec zaslouženě odvezl tým KV Kopřivnice, druhé místo obsadil tým VK Polanka nad Odrou a třetí místo VO Slezská Orlice „A“.

Naše juniorky pohromadě "A" i "B" při domácím zápase.

Tým "A" zaslouženě zvítězil v obou zápasech 3:0. 

JUNIORKY

Děvčata starší 15 let u nás mají možnost hrát soutěž Krajského přeboru juniorek. Stavíme tým "A" pro děvčata zkušené, talentované, hodně aktivní či ambiciózní, ale i tým "B" pro děvčata především začínající (nebo ty, které mají více koníčků či zrovna maturují). I u juniorek platí, že pokud někdo chodí na tréninky, určitě si zahraje a nestráví celou sezónu na lavičce. V současné době vede tým "A" tabulku krajského přeboru a má tak velmi dobře připravenou pozici k postupu do finále. 

Promo video juniorek ze zápasů sledujte zde: https://youtu.be/O2aCoq1MgwM 

TRÉNINKY

Juniorky jsou vedeny na tréninku hlavně ke hře a kondiční přípravě, nemají už moc času na jiné aktivity. Za jejich tréninky je zodpovědný zasloužilý trenér Jaromír Kopeček, který v letech 2008 - 2009 dovedl krnovské juniory do 1.ligy.