Základní skupina soutěže KP je v druhé polovině. V neděli 25.11. hraje naše "A" v Opavě Kylešovicích, pozor, začínáte už v 9:00. Naše "B" prosím o pomoc při turnaji ZŠ 25.11. na naší hale, sraz v 8:00. Poslední zápas týmu JKY "B" proběhne v Polance nad Odrou a výjimečně se hraje v sobotu 1.12.

Naše juniorky pohromadě "A" i "B" při domácím zápase.

Tým "A" zaslouženě zvítězil v obou zápasech 3:0. 

JUNIORKY

Děvčata starší 15 let u nás mají možnost hrát soutěž Krajského přeboru juniorek. Stavíme tým "A" pro děvčata zkušené, talentované, hodně aktivní či ambiciózní, ale i tým "B" pro děvčata především začínající (nebo ty, které mají více koníčků či zrovna maturují). I u juniorek platí, že pokud někdo chodí na tréninky, určitě si zahraje a nestráví celou sezónu na lavičce. V současné době vede tým "A" tabulku krajského přeboru a má tak velmi dobře připravenou pozici k postupu do finále. 

Promo video juniorek ze zápasů sledujte zde: https://youtu.be/O2aCoq1MgwM 

TRÉNINKY

Juniorky jsou vedeny na tréninku hlavně ke hře a kondiční přípravě, nemají už moc času na jiné aktivity. Za jejich tréninky je zodpovědný zasloužilý trenér Jaromír Kopeček, který v letech 2008 - 2009 dovedl krnovské juniory do 1.ligy.